Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Budynki użytkowe na sprzedaż Sucha Dolna - Oferty sprzedaży budynków użytkowych

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Budynek użytkowy

Sucha Dolna,lubuskie

690 000 zł57 198 m² 12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:57 198 m²

Biuro Lotus Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy kompleks historyczny Pałace Sucha Dolna - ruina dawnego zamku położona na rozległym, parkowym terenie wraz z zabudowaniami towarzyszącymi.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Budynek użytkowy Czciradz

Czciradz(Sucha Dolna + 18 km)

3 100 000 zł683,10 m² 4 538,13 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dworek/pałac

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:38 989 m²

Renesansowy pałac z XVII wieku. Budynek na rzucie prostokąta, murowany (kamień i cegła), piętrowy, wysoko podpiwniczony, przykryty dachem czterospadowym z wolimi oczami. Pałac otacza fosa.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Keplera

Żagań(Sucha Dolna + 24 km)

965 000 zł1 036 m² 931,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:20 000 m²

Żagań, lokal usługowy, cena 965 000 zł, sprzedam. Budynek gotowy na adaptację na pokoje dla pracowników. Koszty utrzymania około 5190 zł / mies. Około 1000 m2 powierzchni do zagospodarowania na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Żagań

Żagań(Sucha Dolna + 24 km)

3 333 000 zł465 m² 7 167,74 zł/m²

 

Rodzaj budynku:dom z funkcją usługową

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:8 610 m²

Najważniejsze atuty nieruchomości Powierzchnia użytkowa budynków: 465 m Powierzchnia działki: 0,861 ha (8610 m ) Dwie niezależne części mieszkalne + rozbudowana część biurowa Nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec Szklarki

Szklarki(Sucha Dolna + 9 km)

450 000 zł857 m² 525,09 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Założenia sprzedaży Warunkiem sprzedaży jest ustanowienie odpłatnych ograniczonych praw rzeczowych dostępu do infrastruktury telekomunikacyjnej pozostającej w obrębie nieruchomości, dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Żagań(Sucha Dolna + 24 km)

800 000 zł600 m² 1 333,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 925 m²

Żagań, obiekt handlowo usługowy, 600 m2, sprzedam, cena 800000 zł. Do sprzedania obiekt handlowo/usługowy o powierzchni 600m , stojący na utwardzonej i zagospodarowanej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Stemplew

Stemplew(Sucha Dolna + 15 km)

4 500 000 zł1 250 m² 3 600 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż hala z kontrolą i regulacją parametrów chłodni i mroźni - obiekt chłodniczy , mroźnia, magazyn o powierzchni 1250 m2 (w tym powierzchnia socjalno-biurowa).

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wojska Polskiego

Aleksandrów Łódzki(Sucha Dolna + 24 km)

1 790 000 zł648 m² 2 762,35 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 593 m²

Na sprzedaż nieruchomość o dużym potencjale inwestycyjnym, łącząca funkcję mieszkalną i usługową, położona w Aleksandrowie Łódzkim przy ul. Wojska Polskiego 115. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Wesoła

Chocianów(Sucha Dolna + 25 km)

249 000 zł55 m² 4 527,27 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:194 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży pawilon handlowo-usługowy w Chocianowie koło Polkowic. Szczegóły oferty: - budynek o powierzchni 55 m2 położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec, ul. Kaliska

Łęczyca(Sucha Dolna + 11 km)

2 140 000 zł1 919 m² 1 115,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 509 m²

Budynek biurowy w centrum Łęczycy, przy głównej arterii komunikacyjnej miasta (dw703). Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 4509 m 2. Na częściowo ogrodzonym terenie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bema

Żagań(Sucha Dolna + 24 km)

4 000 000 zł600 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Żagań, obiekt przemysłowy 600 m2, działka 8 ar, sprzedam. Do sprzedania atrakcyjna nieruchomość w skład której wchodzi obiekt o charakterze przemysłowo-mieszkalnym, garaż, pomieszczenia.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij